021-44262146-7 (98)

Info@zhabeh-co.com

اطلاعات بیشتر تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

اطلاعات بیشتر هیئت مدیره

هیئت مدیره

اطلاعات بیشتر سوابغ شغلی

سوابغ شغلی

اطلاعات بیشتر حوزه فعالیت

حوزه فعالیت

مراسم اختتامیه ساخت مستند زیر زنگ با کت شلوار عملیاتی Texport

مراسم اختتامیه ساخت مستند زیر زنگ با کت شلوار عملیاتی Texport

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در مراسم اختتامیه مستند “زیر زنگ” که بعد از ظهر دیروز در سالن همایش سازمان آتش‌نشانی تهران برگزار شد، آخرین تصاویر از این مستند ۱۱ قسمتی که شامل برگزاری مراسم اهدای جوائز به دو تیم برتر مسابقات عملیاتی ورزشی بود، ثبت شد.
این مستند ورزشی که با مشارکت شبکه یک سیما و سازمان آتش نشانی تهران تهیه شده است در ایام نوروز ۹۵ و از دوم تا فرودین ماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
سعید شریف زاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در این مراسم، مستند زیر زنگ را کاری بسیار ارزشمند و قابل تحسین خواند، گفت: تمام تلاش ها در ساخت این مستند این بود که چهره آتش نشانان فداکار و ایثارگر را بتوان به مردم شناساند که البته حق این مطلب با کار هنرمندانه و تلاش بسیار دست اندر کاران تولید این مستند به ویژه مجید بهرامی کارگردان آن، به خوبی ادا شد.
وی خاطرنشان کرد: یقین دارم نمایش مستند زیر زنگ درسیما درارتقای روحیه آتش نشانان تاثیر زیادی گذاشته و همچنین موجب مباهات همه بازنشستگان و نیروهای زحمتکش آتش نشانی کشور خواهد شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران اظهار امیدواری کرد که این مستند علاوه بر توجه ویژه مسئولین کشوربه اهمیت موضوع ایمنی، یک نگرش جدید و بازمهندسی در بحث ایمنی و آتش نشانی ایجاد خواهد کرد.

.114 (6) 114 (7) 114 (12) 114 (13) 114 (18) 114 (19) 114 (20) 114 (21)

  • اسفند ۱, ۱۳۹۴
  • بازدید : 25
  • اخبار